BOTiS

ZATRUDNIENIE KIEROWCÓW SPOZA UE

REKRUTACJA KIEROWCÓW

LEGALIZACJA ZATRUDNIENIA

LEGALIZACJA POBYTU

ASYSTA TŁUMACZA

AUDYTY DOKUMENTACJI PRACOWNICZEJ

KURS EST

Rekrutacja i dobór pracowników to bardzo odpowiedzialny proces, który warto powierzyć specjalistom. Wychodząc naprzeciw potrzebom branży transportowej, proponujemy Państwu usługę rekrutacji kierowców spoza Unii Europejskiej. 

Pracujemy według ustalonych, wieloetapowych procedur, co jest gwarancją utrzymania najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Wybieramy dla Państwa wykwalifikowaną kadrę, weryfikujemy umiejętności pracowników oraz przedstawiamy kandydatury wg Państwa potrzeb i oczekiwań. 

Nasi kierowcy, to gwarancja solidności, pracowitości i terminowości. Rekrutujemy kierowców z każdą kategorią prawa jazdy.
Dzięki szerokiemu gronu współpracowników, jesteśmy w stanie przeprowadzić proces rekrutacji szybko i sprawnie.
Rekrutujemy wśród kierowców przebywających w Polsce a także za granicą.

Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas spoczywa, dlatego zawsze przedstawiamy Państwu kilka ofert.
W ciągu całego procesu, możecie Państwo zgłaszać swoje uwagi, spostrzeżenia.
To Państwo podejmujecie ostateczną decyzję o zamiarze zatrudnienia i powierzenia pracy wskazanemu kandydatowi.

 Zajmujemy się dokumentacją legalizującą pracę oraz pobyt kandydatów. Nie sztuką jest zatrudnienie pracownika szybko. Zatrudnienie kierowcy zgodnie z przepisami i szybko – to zadanie dla nas. Powierzone nam w umowach sprawy, załatwiamy bez zbędnej zwłoki. Wykorzystując naszą profesjonalną wiedzę, potrafimy sprawnie przebrnąć przez urzędowe procedury tak, aby decyzje administracyjne wydawane były bez niepotrzebnych opóźnień.

Sprawujemy też opiekę nad transportem Państwa kandydata do Polski. Koordynator dostępny jest przez całą dobę, co gwarantuje Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Pozostajemy w ciągłym kontakcie z wybranym przez Państwa pracownikiem. Nasi pracownicy posługują się językiem polskim, ukraińskim, rosyjskim, niemieckim, angielskim, włoskim, francuskim i arabskim.

Ponadto prowadzimy autorskie Kursy EST – europejskie standardy transportowe z branżowym językiem polskim. Indywidualne podejście oraz kameralne grupy, umożliwiają kursantom w krótkim czasie opanowanie niezbędnych do sprawnej komunikacji podstaw języka polskiego. Elastyczne godziny pracy pozwalają nam możliwie jak najlepiej dostosować się do Państwa wymagań. 

Czym jest EST? Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej pozwoliło nam doskonale poznać jej słabe punkty. Wiemy z czym we współpracy z kierowcami borykają się właściciele firm oraz zarządzający transportem. Doświadczenie w budowaniu relacji międzykulturowych pozwala nam doskonale radzić sobie z mentalnością i kulturowymi uwarunkowaniami kierowców spoza Unii Europejskiej. Potrafimy przeszkolić kierowcę tak, aby swoją postawą godnie reprezentował firmę a także spełniał oczekiwania swoich przełożonych. 

Jeśli już posiadacie Państwo pracowników spoza Unii Europejskiej, a nie macie Państwo pewności czy formalności związane z ich zatrudnieniem zostały dopełnione, warto zweryfikować to audytem dokumentacji kadrowej ukierunkowanym pod kątem legalności zatrudnienia i pobytu obcokrajowca. Państwowa Inspekcja Pracy coraz częściej kontroluje te dokumenty i nakłada kary za wychwycone błędy. Takich sytuacji można uniknąć.